Novinky

26. 2. 2005

Zveřejněna povídka "Pán Snů". Už tu pár dní je, ale zatím nebyla dostupná bez přímého linku, testoval jsem ji na čtenařích. A radeji dodal varovaní, některé čtenářky ji totiž málem nerozdýchaly ;)

19. 2. 2005

Máme tu hned několik velkých změn. Konečně jsem povídky nastrkal do databáze, díky čemuž se zde budou objevovat i kratší dílka a básničky. Hned jsem nějaké přihodil. A taky se už ke všem textům můžete vyjádřit přímo na místě. Zdá se že to funguje :)

24. 12. 2004

Jsou tu Vánoce, dnes je Štědrý den a tak není divu, že nejnovější povídka se jmenuje "Štědrovečení". Taky trošku překopávám web, chtěl bych dát možnost čtenářům se vyjádřít přímo ke každé povídce. Myslím že člověk snadněji zareaguje hned, jak si něco přečte. Ale ještě to bude chvilku trvat.

8. 11. 2004

Po dlouhé době nová povídka "Pád do propasti" a rozšířeny odkazy. Pokud se divíte, proč jsem dlouho nic nenapsal, je to proto, že mám rozepsaných několik delších povídek. Jestli je někdy taky dokončím, to nevím...

15. 9. 2004

Tak a mám vlastní doménu, web je dostupný na jednoduché adrese www.lei.cz Také jsem konečně vložil pár linků do sekce Odkazy, ale zatím to je hodně neuspořádaný....

14. 9. 2004

Hurá, právě jsem doprogramoval Vzkazník, Guestbook či Knihu návštěv - jak je vám libo. Můžete mi něco pěkného napsat. Nebo klidně i ošklivého, ale takové věci já stejně nečtu.

13. 9. 2004

Lehce upravená sekce Foto, přidán Vzkazník, ale ještě jsem ho nedopsal, takže vzkaz mi zatím nechat nemůžete. Dole jste si možná všimli jednoduchého počítadla. Dělá mi radost ho sledovat - on sem skutečně někdo chodí! ;o)

12. 9. 2004

Přibyla další povídka "Noční běh" a chystám se přihodit pár fotek a trochu to fotoalbum upravit.

11. 9. 2004

Přidávám další sekce na web. Takové ty důležité jako "Odkazy" a "Kontakt". No řekněte - na kterém bezvýznamném osobním webu tyhle položky chybí?

2. 9. 2004

Dnes jsem umístil první fotky do stejnojmené sekce. Tak se můžete kochat. Dále přibyli dvě povídky - "Školák" a týden starý "Fotograf".

1 2 3